Dollarn på tvåårshögsta

Annons

Dollarn noteras på fredagen till de högsta nivåerna på nära två år. Vid lunchtid var kursen mot kronan 7,30 kronor. Så höga nivåer har dollarn inte noterats i sedan i augusti 2010.

Fakta

TickerSenastDatum
USD/SEK7,832010-06-02
USD/SEK7,842010-06-03
USD/SEK7,992010-06-04
USD/SEK8,082010-06-07
USD/SEK8,082010-06-08
USD/SEK7,942010-06-09
USD/SEK7,892010-06-10
USD/SEK7,962010-06-11
USD/SEK7,82010-06-14
USD/SEK7,752010-06-15
USD/SEK7,782010-06-16
USD/SEK7,752010-06-17
USD/SEK7,732010-06-18
USD/SEK7,682010-06-21
USD/SEK7,752010-06-22
USD/SEK7,812010-06-23
USD/SEK7,792010-06-24
USD/SEK7,762010-06-25
USD/SEK7,732010-06-28
USD/SEK7,812010-06-29
USD/SEK7,762010-06-30
USD/SEK7,712010-07-01
USD/SEK7,612010-07-02
USD/SEK7,692010-07-05
USD/SEK7,62010-07-06
USD/SEK7,612010-07-07
USD/SEK7,542010-07-08
USD/SEK7,482010-07-09
USD/SEK7,522010-07-12
USD/SEK7,422010-07-13
USD/SEK7,362010-07-14
USD/SEK7,32010-07-15
USD/SEK7,352010-07-16
USD/SEK7,342010-07-19
USD/SEK7,362010-07-20
USD/SEK7,382010-07-21
USD/SEK7,32010-07-22
USD/SEK7,362010-07-23
USD/SEK7,32010-07-26
USD/SEK7,312010-07-27
USD/SEK7,292010-07-28
USD/SEK7,252010-07-29
USD/SEK7,222010-07-30
USD/SEK7,092010-08-02
USD/SEK7,092010-08-03
USD/SEK7,152010-08-04
USD/SEK7,142010-08-05
USD/SEK7,072010-08-06
USD/SEK7,12010-08-09
USD/SEK7,192010-08-10
USD/SEK7,362010-08-11
USD/SEK7,382010-08-12
USD/SEK7,442010-08-13
USD/SEK7,362010-08-16
USD/SEK7,312010-08-17
USD/SEK7,352010-08-18
USD/SEK7,362010-08-19
USD/SEK7,452010-08-20
USD/SEK7,412010-08-23
USD/SEK7,452010-08-24
USD/SEK7,472010-08-25
USD/SEK7,412010-08-26
USD/SEK7,352010-08-27
USD/SEK7,392010-08-30
USD/SEK7,372010-08-31
USD/SEK7,282010-09-01
USD/SEK7,262010-09-02
USD/SEK7,242010-09-03
USD/SEK7,222010-09-06
USD/SEK7,322010-09-07
USD/SEK7,262010-09-08
USD/SEK7,272010-09-09
USD/SEK7,232010-09-10
USD/SEK7,152010-09-13
USD/SEK7,082010-09-14
USD/SEK7,082010-09-15
USD/SEK7,062010-09-16
USD/SEK7,062010-09-17
USD/SEK6,992010-09-20
USD/SEK6,962010-09-21
USD/SEK6,862010-09-22
USD/SEK6,892010-09-23
USD/SEK6,812010-09-24
USD/SEK6,842010-09-27
USD/SEK6,772010-09-28
USD/SEK6,732010-09-29
USD/SEK6,782010-09-30
USD/SEK6,712010-10-01
USD/SEK6,782010-10-04
USD/SEK6,712010-10-05
USD/SEK6,712010-10-06
USD/SEK6,662010-10-07
USD/SEK6,682010-10-08
USD/SEK6,662010-10-11
USD/SEK6,72010-10-12
USD/SEK6,622010-10-13
USD/SEK6,562010-10-14
USD/SEK6,62010-10-15
USD/SEK6,652010-10-18
USD/SEK6,772010-10-19
USD/SEK6,662010-10-20
USD/SEK6,642010-10-21
USD/SEK6,632010-10-22
USD/SEK6,572010-10-25
USD/SEK6,712010-10-26
USD/SEK6,772010-10-27
USD/SEK6,712010-10-28
USD/SEK6,72010-10-29
USD/SEK6,692010-11-01
USD/SEK6,642010-11-02
USD/SEK6,652010-11-03
USD/SEK6,522010-11-04
USD/SEK6,62010-11-05
USD/SEK6,72010-11-08
USD/SEK6,692010-11-09
USD/SEK6,772010-11-10
USD/SEK6,852010-11-11
USD/SEK6,822010-11-12
USD/SEK6,882010-11-15
USD/SEK6,962010-11-16
USD/SEK6,942010-11-17
USD/SEK6,882010-11-18
USD/SEK6,882010-11-19
USD/SEK6,92010-11-22
USD/SEK6,992010-11-23
USD/SEK6,932010-11-24
USD/SEK6,942010-11-25
USD/SEK7,012010-11-26
USD/SEK7,022010-11-29
USD/SEK7,022010-11-30
USD/SEK7,012010-12-01
USD/SEK6,912010-12-02
USD/SEK6,832010-12-03
USD/SEK6,862010-12-06
USD/SEK6,862010-12-07
USD/SEK6,912010-12-08
USD/SEK6,922010-12-09
USD/SEK6,92010-12-10
USD/SEK6,842010-12-13
USD/SEK6,812010-12-14
USD/SEK6,812010-12-15
USD/SEK6,842010-12-16
USD/SEK6,842010-12-17
USD/SEK6,852010-12-20
USD/SEK6,822010-12-21
USD/SEK6,872010-12-22
USD/SEK6,852010-12-23
USD/SEK6,862010-12-24
USD/SEK6,842010-12-27
USD/SEK6,872010-12-28
USD/SEK6,842010-12-29
USD/SEK6,762010-12-30
USD/SEK6,722010-12-31
USD/SEK6,692011-01-03
USD/SEK6,722011-01-04
USD/SEK6,772011-01-05
USD/SEK6,872011-01-06
USD/SEK6,92011-01-07
USD/SEK6,882011-01-10
USD/SEK6,842011-01-11
USD/SEK6,772011-01-12
USD/SEK6,72011-01-13
USD/SEK6,692011-01-14
USD/SEK6,722011-01-17
USD/SEK6,652011-01-18
USD/SEK6,612011-01-19
USD/SEK6,672011-01-20
USD/SEK6,62011-01-21
USD/SEK6,572011-01-24
USD/SEK6,562011-01-25
USD/SEK6,482011-01-26
USD/SEK6,442011-01-27
USD/SEK6,52011-01-28
USD/SEK6,452011-01-31
USD/SEK6,392011-02-01
USD/SEK6,442011-02-02
USD/SEK6,492011-02-03
USD/SEK6,52011-02-04
USD/SEK6,482011-02-07
USD/SEK6,42011-02-08
USD/SEK6,442011-02-09
USD/SEK6,462011-02-10
USD/SEK6,482011-02-11
USD/SEK6,52011-02-14
USD/SEK6,482011-02-15
USD/SEK6,442011-02-16
USD/SEK6,422011-02-17
USD/SEK6,42011-02-18
USD/SEK6,422011-02-21
USD/SEK6,422011-02-22
USD/SEK6,392011-02-23
USD/SEK6,42011-02-24
USD/SEK6,432011-02-25
USD/SEK6,332011-02-28
USD/SEK6,312011-03-01
USD/SEK6,322011-03-02
USD/SEK6,342011-03-03
USD/SEK6,352011-03-04
USD/SEK6,342011-03-07
USD/SEK6,372011-03-08
USD/SEK6,352011-03-09
USD/SEK6,42011-03-10
USD/SEK6,382011-03-11
USD/SEK6,342011-03-14
USD/SEK6,42011-03-15
USD/SEK6,472011-03-16
USD/SEK6,412011-03-17
USD/SEK6,32011-03-18
USD/SEK6,282011-03-21
USD/SEK6,312011-03-22
USD/SEK6,332011-03-23
USD/SEK6,312011-03-24
USD/SEK6,372011-03-25
USD/SEK6,362011-03-28
USD/SEK6,352011-03-29
USD/SEK6,342011-03-30
USD/SEK6,312011-03-31
USD/SEK6,312011-04-01
USD/SEK6,332011-04-04
USD/SEK6,332011-04-05
USD/SEK6,32011-04-06
USD/SEK6,322011-04-07
USD/SEK6,222011-04-08
USD/SEK6,252011-04-11
USD/SEK6,312011-04-12
USD/SEK6,252011-04-13
USD/SEK6,222011-04-14
USD/SEK6,192011-04-15
USD/SEK6,322011-04-18
USD/SEK6,252011-04-19
USD/SEK6,132011-04-20
USD/SEK6,092011-04-21
USD/SEK6,122011-04-22
USD/SEK6,12011-04-25
USD/SEK6,12011-04-26
USD/SEK6,092011-04-27
USD/SEK6,022011-04-28
USD/SEK6,032011-04-29
USD/SEK5,982011-05-02
USD/SEK6,032011-05-03
USD/SEK6,082011-05-04
USD/SEK6,192011-05-05
USD/SEK6,222011-05-06
USD/SEK6,292011-05-09
USD/SEK6,242011-05-10
USD/SEK6,272011-05-11
USD/SEK6,312011-05-12
USD/SEK6,362011-05-13
USD/SEK6,322011-05-16
USD/SEK6,362011-05-17
USD/SEK6,312011-05-18
USD/SEK6,282011-05-19
USD/SEK6,32011-05-20
USD/SEK6,382011-05-23
USD/SEK6,332011-05-24
USD/SEK6,322011-05-25
USD/SEK6,322011-05-26
USD/SEK6,232011-05-27
USD/SEK6,222011-05-30
USD/SEK6,182011-05-31
USD/SEK6,172011-06-01
USD/SEK6,232011-06-02
USD/SEK6,162011-06-03
USD/SEK6,172011-06-06
USD/SEK6,152011-06-07
USD/SEK6,192011-06-08
USD/SEK6,232011-06-09
USD/SEK6,332011-06-10
USD/SEK6,342011-06-13
USD/SEK6,312011-06-14
USD/SEK6,422011-06-15
USD/SEK6,492011-06-16
USD/SEK6,42011-06-17
USD/SEK6,392011-06-20
USD/SEK6,362011-06-21
USD/SEK6,342011-06-22
USD/SEK6,522011-06-23
USD/SEK6,492011-06-24
USD/SEK6,452011-06-27
USD/SEK6,442011-06-28
USD/SEK6,382011-06-29
USD/SEK6,32011-06-30
USD/SEK6,272011-07-01
USD/SEK6,272011-07-04
USD/SEK6,272011-07-05
USD/SEK6,342011-07-06
USD/SEK6,332011-07-07
USD/SEK6,412011-07-08
USD/SEK6,552011-07-11
USD/SEK6,562011-07-12
USD/SEK6,462011-07-13
USD/SEK6,512011-07-14
USD/SEK6,492011-07-15
USD/SEK6,62011-07-18
USD/SEK6,52011-07-19
USD/SEK6,462011-07-20
USD/SEK6,322011-07-21
USD/SEK6,342011-07-22
USD/SEK6,332011-07-25
USD/SEK6,252011-07-26
USD/SEK6,322011-07-27
USD/SEK6,332011-07-28
USD/SEK6,292011-07-29
USD/SEK6,342011-08-01
USD/SEK6,362011-08-02
USD/SEK6,372011-08-03
USD/SEK6,52011-08-04
USD/SEK6,492011-08-05
USD/SEK6,492011-08-08
USD/SEK6,542011-08-09
USD/SEK6,572011-08-10
USD/SEK6,492011-08-11
USD/SEK6,52011-08-12
USD/SEK6,42011-08-15
USD/SEK6,392011-08-16
USD/SEK6,332011-08-17
USD/SEK6,442011-08-18
USD/SEK6,382011-08-19
USD/SEK6,352011-08-22
USD/SEK6,352011-08-23
USD/SEK6,322011-08-24
USD/SEK6,332011-08-25
USD/SEK6,322011-08-26
USD/SEK6,292011-08-29
USD/SEK6,352011-08-30
USD/SEK6,312011-08-31
USD/SEK6,372011-09-01
USD/SEK6,42011-09-02
USD/SEK6,462011-09-05
USD/SEK6,432011-09-06
USD/SEK6,382011-09-07
USD/SEK6,392011-09-08
USD/SEK6,52011-09-09
USD/SEK6,652011-09-12
USD/SEK6,682011-09-13
USD/SEK6,732011-09-14
USD/SEK6,612011-09-15
USD/SEK6,652011-09-16
USD/SEK6,732011-09-19
USD/SEK6,632011-09-20
USD/SEK6,72011-09-21
USD/SEK6,92011-09-22
USD/SEK6,862011-09-23
USD/SEK6,842011-09-26
USD/SEK6,732011-09-27
USD/SEK6,772011-09-28
USD/SEK6,762011-09-29
USD/SEK6,842011-09-30
USD/SEK6,882011-10-03
USD/SEK6,942011-10-04
USD/SEK6,92011-10-05
USD/SEK6,832011-10-06
USD/SEK6,762011-10-07
USD/SEK6,642011-10-10
USD/SEK6,692011-10-11
USD/SEK6,612011-10-12
USD/SEK6,682011-10-13
USD/SEK6,612011-10-14
USD/SEK6,652011-10-17
USD/SEK6,672011-10-18
USD/SEK6,62011-10-19
USD/SEK6,672011-10-20
USD/SEK6,562011-10-21
USD/SEK6,552011-10-24
USD/SEK6,562011-10-25
USD/SEK6,572011-10-26
USD/SEK6,362011-10-27
USD/SEK6,362011-10-28
USD/SEK6,492011-10-31
USD/SEK6,622011-11-01
USD/SEK6,592011-11-02
USD/SEK6,582011-11-03
USD/SEK6,62011-11-04
USD/SEK6,592011-11-07
USD/SEK6,552011-11-08
USD/SEK6,662011-11-09
USD/SEK6,72011-11-10
USD/SEK6,642011-11-11
USD/SEK6,692011-11-14
USD/SEK6,762011-11-15
USD/SEK6,792011-11-16
USD/SEK6,782011-11-17
USD/SEK6,782011-11-18
USD/SEK6,822011-11-21
USD/SEK6,832011-11-22
USD/SEK6,922011-11-23
USD/SEK6,952011-11-24
USD/SEK72011-11-25
USD/SEK6,942011-11-28
USD/SEK6,892011-11-29
USD/SEK6,762011-11-30
USD/SEK6,772011-12-01
USD/SEK6,772011-12-02
USD/SEK6,722011-12-05
USD/SEK6,752011-12-06
USD/SEK6,742011-12-07
USD/SEK6,82011-12-08
USD/SEK6,742011-12-09
USD/SEK6,852011-12-12
USD/SEK6,942011-12-13
USD/SEK7,022011-12-14
USD/SEK6,972011-12-15
USD/SEK6,922011-12-16
USD/SEK6,892011-12-19
USD/SEK6,842011-12-20
USD/SEK6,892011-12-21
USD/SEK6,882011-12-22
USD/SEK6,892011-12-23
USD/SEK6,882011-12-26
USD/SEK6,862011-12-27
USD/SEK6,912011-12-28
USD/SEK6,932011-12-29
USD/SEK6,872011-12-30
USD/SEK6,92012-01-02
USD/SEK6,812012-01-03
USD/SEK6,872012-01-04
USD/SEK6,922012-01-05
USD/SEK6,942012-01-06
USD/SEK6,932012-01-09
USD/SEK6,882012-01-10
USD/SEK6,952012-01-11
USD/SEK6,922012-01-12
USD/SEK7,012012-01-13
USD/SEK6,982012-01-16
USD/SEK6,922012-01-17
USD/SEK6,872012-01-18
USD/SEK6,792012-01-19
USD/SEK6,782012-01-20
USD/SEK6,732012-01-23
USD/SEK6,772012-01-24
USD/SEK6,822012-01-25
USD/SEK6,752012-01-26
USD/SEK6,762012-01-27
USD/SEK6,772012-01-30
USD/SEK6,82012-01-31
USD/SEK6,722012-02-01
USD/SEK6,732012-02-02
USD/SEK6,712012-02-03
USD/SEK6,722012-02-06
USD/SEK6,662012-02-07
USD/SEK6,652012-02-08
USD/SEK6,622012-02-09
USD/SEK6,692012-02-10
USD/SEK6,652012-02-13
USD/SEK6,682012-02-14
USD/SEK6,712012-02-15
USD/SEK6,762012-02-16
USD/SEK6,722012-02-17
USD/SEK6,642012-02-20
USD/SEK6,642012-02-21
USD/SEK6,662012-02-22
USD/SEK6,642012-02-23
USD/SEK6,552012-02-24
USD/SEK6,592012-02-27
USD/SEK6,562012-02-28
USD/SEK6,592012-02-29
USD/SEK6,612012-03-01
USD/SEK6,682012-03-02
USD/SEK6,692012-03-05
USD/SEK6,792012-03-06
USD/SEK6,792012-03-07
USD/SEK6,72012-03-08
USD/SEK6,82012-03-09
USD/SEK6,812012-03-12
USD/SEK6,772012-03-13
USD/SEK6,852012-03-14
USD/SEK6,82012-03-15
USD/SEK6,752012-03-16
USD/SEK6,722012-03-19
USD/SEK6,752012-03-20
USD/SEK6,722012-03-21
USD/SEK6,772012-03-22
USD/SEK6,742012-03-23
USD/SEK6,682012-03-26
USD/SEK6,692012-03-27
USD/SEK6,672012-03-28
USD/SEK6,672012-03-29
USD/SEK6,632012-03-30
USD/SEK6,612012-04-02
USD/SEK6,592012-04-03
USD/SEK6,712012-04-04
USD/SEK6,752012-04-05
USD/SEK6,752012-04-06
USD/SEK6,782012-04-09
USD/SEK6,82012-04-10
USD/SEK6,792012-04-11
USD/SEK6,752012-04-12
USD/SEK6,792012-04-13
USD/SEK6,792012-04-16
USD/SEK6,762012-04-17
USD/SEK6,752012-04-18
USD/SEK6,722012-04-19
USD/SEK6,692012-04-20
USD/SEK6,772012-04-23
USD/SEK6,742012-04-24
USD/SEK6,742012-04-25
USD/SEK6,712012-04-26
USD/SEK6,722012-04-27
USD/SEK6,722012-04-30
USD/SEK6,732012-05-01
USD/SEK6,752012-05-02
USD/SEK6,752012-05-03
USD/SEK6,812012-05-04
USD/SEK6,822012-05-07
USD/SEK6,872012-05-08
USD/SEK6,882012-05-09
USD/SEK6,932012-05-10
USD/SEK6,952012-05-11
USD/SEK7,032012-05-14
USD/SEK7,142012-05-15
USD/SEK7,162012-05-16
USD/SEK7,22012-05-17
USD/SEK7,182012-05-18
USD/SEK7,132012-05-21
USD/SEK7,12012-05-22
USD/SEK7,182012-05-23
USD/SEK7,142012-05-24
USD/SEK7,172012-05-25
USD/SEK7,162012-05-28
USD/SEK7,182012-05-29
USD/SEK7,242012-05-30
USD/SEK7,272012-05-31

Av: Calle Froste
Mejla reportern

Kommentarer

Debattinlägg blir automatiskt tillgängliga för andra användare så snart den som skrivit ett inlägg har publicerat det. Var och en ansvarar själv för innehållet i sina inlägg.

Det går inte längre att kommentera denna artikel.

Ekonominyheter
Akutmottagning

Svensk sjukvård tappar mark

Svensk sjukvård tappar mark i en internationell jämförelse. Sverige placerar sig på 12 plats i rankningen, ett ras med 6 placeringar på sju år.

UBS: Därför är e-handelsbolaget köpvärt

UBS-analytikern Eric Sheridan anser att bolagets tapp under 2015 kan ses som växtvärk och att aktien ändå är köpvärd.

SAS:s vd Rickard Gustafson.

Mindre förlust än väntat för SAS

Flygbolaget SAS rapporterar en kraftigt ökad förlust före skatt för det första kvartalet i det brutna räkenskapsåret. Förlusten blev dock inte lika kraftig som analytikerna räknat med.

Passagerartrafiken sjunker för SAS

SAS-koncernens totala passagerartrafik sjönk i febuari.

Främst nedåt på Asienbörserna

Främst nedåt på Asienbörserna

De asiatiska börserna hade en blandad utveckling med liten slagsida åt det negativa hållet på torsdagen.

Industrifonden har sålt allt i Cellavision

Industrifonden har sålt hela sitt innehav i Cellavision, motsvarande 15 procent av kapital och röster.

Annons
Norwegians Boeing 787 Dreamliner på väg in för landning på Stockholm Arlanda Airport.

Fler flyger med Norwegian

Det norska flygbolaget Norwegians passagerartrafik (RPK) ökade med 17 procent i februari, jämfört med samma månad i fjol.

Abercrombie & Fitch föll på Wall Street

Abercrombie & Fitch föll på Wall Street

New York-börserna bjöd på mindre indexnedgångar i onsdagshandeln. Kvällens Beige Book-rapport hade en generellt positiv ton.

G4S, Nokia, Boliden

Storbankens nordiska toppval

Credit Suisse publicerar på onsdagen sin månatliga lista av topp- och bottenval inom alla sektorer i Europa och bland valen återfinns flera nordiska bolag. Fler finns dock på botten än på topplistan.

Här är villkoret för ICA:s Norgeaffär

Coop Norges förvärv av ICA Norge har i dag godkänts av den norska konkurrensmyndigheten - på ett villkor.

AFV: Fyra aktieråd

AFV: Fyra aktieråd

I senaste numret av Affärsvärlden ger tidningen fyra aktieråd: tre aktier att vänta med och en att köpa.

Serendipity, börsdebut

Börsdebutanten: Ser många bra möjligheter

Grundarna bakom börsdebutanten Serendipity tror på slumpen som vägvisare i affärer.

Marek Belka

Polen sänker räntan

Polens centralbank har beslutat att sänka sin viktigaste styrränta från 2,00 till 1,50 procent.

Svaga sysselsättningssiffror i USA

Svaga sysselsättningssiffror i USA

Sysselsättningen inom den privata sektorn i USA bedöms ha stigit med 212.000 arbetstillfällen under januari månad.

H&M, Zalando

Bernstein ratar H&M och Zalando

Investmentbanken Bernstein väljer bort H&M och Zalando och föredrar i stället Inditex och Asos i beklädnadssektorn. 1

Jörgen Madsen

MTG vill sälja hela innehavet i CTC Media

Mediabolaget MTG söker efter en köpare till sin ägarpost på 39 procent av aktierna i ryska CTC Media. Det skriver den ryska affärstidningen Vedomosti. 1

Danskt läkemedelsbolag rusar

Danska Bavarian Nordic har tecknat avtal med läkemedelsbolaget Bristol-Myers Squibb som avser vidareutvecklingen och marknadsföringen av prostatavaccinet Prostvac Aktien rusar på beskedet.

Jay-Z.

Aktiespararna: Säg nej till Aspiro-budet

Aktiespararna rekommenderar sina medlemmar att inte acceptera budet på Aspiro från Jay Z-ägda Project Panther Bidco.

Elektas vd Niklas Savander.

Elekta står fast vid positiv prognos

Medicinteknikföretaget Elekta säljer sämre än tidigare. För helåret står bolagets ledning fast vid en mer positiv prognos.

Fedchefen Janet Yellen.

Yellen kritiserar kulturen på Wall Street

Janet Yellen, ordförande för USA:s centralbank Federal Reserve, uttalade sig under tisdagen kritiskt angående storbankernas uppförande. 1

Börsblock Ett säkert papper till portföljen

Ingenting tycks kunna stoppa börsen just nu som steg för sjunde veckan i rad, denna gång med 1,6 procent. Portföljen [...]

ANALYSENKursdubblaren har mer att ge

Den snabba vinsttillväxten med valutavind i ryggen bör lyfta Cellavision vidare till nya rekordnivåer. Multipelexpansionen är inte över.

Annons
Annons
Var och en sin egen Michael Milken

Tidningen Anders Lundborg Var och en sin egen Michael Milken

Vem som helst kan låna nu för tiden. Nu får alla chansen att vara Michael Milken för ett tag.

Varför är eurofilerna så tysta?

Tidningen Johan Hakelius Varför är eurofilerna så tysta?

På bara 15 år har ett gäng eurofila studentpolitiker tvingat fram det värsta i Europa. 3

Annons
Annons

Vinnare & förlorare

Aktienamn Förändring Aktuellt värde

Räntor, valutor, olja

Ränta Förändring Aktuellt värde
3 mån +0,00 -0,12%
Valuta Förändring Aktuellt värde
Dollar -0,00kr 8,36
Euro -0,02kr 9,23
Olja Förändring Aktuellt värde
Brent $/fat -0,15$ 60,40
Se fler Vinnare och Förlorare

Hitta konsulten

Sök bland tusentals konsulter på nya Konsultguiden.se