Välkommen, du har tillgång till Premium-materialet via ett samarbete med Telia Zone!

Affärsvärldens redaktion

Affärsvärlden
Redaktionen
106 12 Stockholm 
Tel: 08-796 65 00
Fax: 08-23 09 80
redaktionen@affarsvarlden.se

Prenumerationsärenden
Kontakta kundtjänst på 08-52218292
eller www.affarsvarlden.se/kundtjanst

Annons- och säljinformation
www.almatalent.se/affarsvarlden

 

Göran Lind
Chefredaktör och ansvarig utgivare
goran.lind@affarsvarlden.se
Aktieinnehav: Ericsson, Hembla, MTG, Nordea, NEG, Qliro, Saab.

Helene Rothstein
Redaktionschef
0702-326870
helene.rothstein@affarsvarlden.se
Twitter: AFV_Helene
Aktieinnehav: Äger inga aktier.

Johan Eklund
Reporter
08-796 65 67
johan.eklund@affarsvarlden.se
Twitter: AFV_Eklund
Aktieinnehav: Helgeland Sparebank, Høland og Setskog Sparebank, Indre Sogn Sparebank, Jaeren Sparebank, Skue Sparebank, Sparebank 1 BV, Sparebank 1 Nordvest, Sparebank 1 Østfold Akershus, Sparebanken Sør, Sparebanken Telemark, Totens Sparebank, Voss Veksel- og Landmandsbank, Cereno Scientific, GSI Technology.

Elin Hanspers
Webbredaktör
08-796 65 05
elin.hanspers@affarsvarlden.se
Aktieinnehav: Äger inga aktier.

Johan Högberg
Börsredaktör
08-796 66 67
johan.hogberg@affarsvarlden.se
Twitter: AFV_Johan
Aktieinnehav: Allgon, Duroc, Kopparbergs, Ratos, Raysearch, Swedish Match, Xbrane Biopharma, Zalaris.

Madeleine Lundberg
Reporter
madeleine.lundberg@affarsvarlden.se

Twitter: AFV_Madeleine
Aktieinnehav: Äger inga aktier.

 

Redigering:

Viktor Meidal

Formgivare, Nevada Media

viktor@nevadamedia.se

Aktieinnehav: Studsvik, Imagi International

Albin Boman

Formgivare, Nevada Media

albin@nevadamedia.se

Aktieinnehav: Äger inga aktier.

För övriga medarbetare kontakta redaktionen på redaktionen@affarsvarlden.se eller ring 08-796 65 00.

Alma Talent behandlar alla kunduppgifter elektroniskt. Kunduppgifterna används för att fullgöra kundrelationer såsom leverans av produkter, fakturering, analys samt marknadsföring av egna och andras produkter. Läs mer om hur dina personuppgifter behandlas på www.almatalent.se/personuppgifter.

Aktuellt inom

Webbtv

Bostad & fastighet

Analys

Senaste nytt